آموزشگاه موسیقی چاووش یکی از قدیمی ترین آموزشگاه موسیقی در شیراز

آموزشگاه موسیقی چاووش در بهمن ماه ۱۳۸۰ براساس مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نامه شماره: ۱۴۲۶/۱۴۳ تاریخ ۲۴/۱۰/۸۰ ( آقای محمد حسین احمدی رییس مرکز گسترش آموزشهای هنری) با مدیریت رضا صلاحی آغاز بکارنمود.

این آموزشگاه موسیقی در شیراز افتخار دارد که از اولین روزهای فعالیتش  برای تدریس اصولی و پایه ای موسیقی از اساتید برجسته بهره برده است.

برخی ازاین هنرمندان عبارتند از:

آقایان: مجید روزیطلب، مسعود راستی، حمید گلستان، سعید ایرانبان، علی نوروزی، محسن عظیمی، علیرضا کواری، مهدی فردین، کریم ده بزرگی، برمک دهقانی، حسین ولی زاده و خانم رویا یزدانی در رشته های آواز ایرانی، سنتور، سه تار، کمانچه، موسیقی کودک، ویلن، نی، تنبک، دف، پیانو و گیتار برگزار کننده ی کلاسهای موسیقی چاووش بودند .

این آموزشگاه در طی سالها با اجراهای متعدد هنرجویی ( کودک و بزرگسال ) و حرفه ای در تالارهای شیراز به کار خود ادامه داد و هم اکنون تعدادی از هنرجویان قدیمی هرکدام بصورت مستقل در حال تدریس رشته خود در شیراز و شهرستانهای استان می باشند. یا در گروه های نیمه حرفه ای و حرفه ای مشغول فعالیت هستند.

با ادامه کار، استقبال و گسترده شدن کلاسهای موسیقی چاووش تاکنون (سال ۹۸ ) که در سال هفدهمین فعالیتمان هستیم، اساتید این آموزشگاه به شرح زیرخدمتتان معرفی میگردند:

آقایان:  

حمید گلستان (سه تار کمانچه و آواز ایرانی) ،  کریم ده بزرگی (مربی گری موسیقی کودک و پیانو) ،

علیرضا کواری (تنبک و دف ) ،بابک واثقی ( گیتار پاپ)

حسین ولی زاده ( ویلن ) ، عباس جعفری (کمانچه و نی) ، وحید ایرانبان (تارو سه تار) ، مسعود گلزاری ( سنتور )، آرش برهان ( تار و سه تار) ،حامد ولی زاده ( سنتور )،

محمد صمیمی  (ویلن )، علی خواجه ای ( تئوری ،سلفژ، هارمونی)

محمد امین فصیحیانی (ویلن) ، آرمان آفرینش (پیانو)

احسان حیدری ( سنتور و میوزماسل) ،امید خسروانجم ( ویلن )

رسول فهندژ( آواز پاپ و سلفژ)

خانم ها:

ناهید خاکسار ( سنتور) ، رویا یزدانی (سنتور) ،سارا عبدالهی (گیتار پاپ) ، سرور دژ(موسیقی کودک)،کتایون کریمی (موسیقی کودک)

سمیرا اسماعیلی فر( گیتار پاپ)، نازنین سیاوش پور(پیانو )، مهتاب نجمی (پیانو) ،مهتاب رضایی (آواز سنتی)، مهسا بخشی زاده (گیتار پاپ)

– طبق مصوبه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکز شیرازکلاسهای تخصصی بر اساس جلسه ای نیم ساعت برای یک نفر( هفته ای یک جلسه) تعریف شده که شهریه ی دریافتی برای چهار جلسه (برای سال ۹۸)، مبلغ ۲۰۰۰۰۰ تومان در ماه و قبل از شروع کلاس دریافت میگردد.

کلاسهای گروه نوازی، تئوری و دیگر دروس نظری بصورت گروهی یک ساعته بین تعداد ۴  تا ۱۰ نفر بسته به سطح بندی کلاس با مبلغ ۳۰ تا ۴۰ درصد شهریه خصوصی قابل برگزاریست.

این آموزشگاه با تشکیل گروه های هنرجویی، انگیزه و تجربه همنوازی هنرجویان را تقویت و با برگزاری کنسرتهای داخلی این روند را تکمیل میکند.

اگر در مورد یادگیری موسیقی و آموزشگاه موسیقی در شیراز می گردید حتما رزومه اساتید موسیقی چاووش را مشاهده نمایید.

درباره مدیر آموزشگاه آقای رضا صلاحی

نظر هنرجویان در مورد آموزشگاه موسیقی چاووش:

ایشان با حوصله مطالب را به هنرجو منتقل می کنند. پس از مدت ها تغییر آموزشگاه توانستم در آموزشگاه چاووش و به کمک ایشان آموزش گیتار را ادامه دهم. برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم

مصطفی خواست خداییمهندس رباتیک و هوش مصنوعیhttp://mostafakh.ir

به نظرم ایشان سر کلاس هایشان با دقت و تمرکز فراوان به تمارین و نحوه کار هنرجویان دفت می کنند و همچنین مجبور کردن هنرجویان به رفع نقص ها و کم کاری هایشان و ایجاد انگیزه در آنها موفقیت هنرجویان را تضمین میکنند

نوید فرازی نیا

ویدیو های آموزشگاه موسیقی چاووش

نظرسنجی در مورد آموزشگاه موسیقی چاووش شیراز

به زودی نظرسنجی در مورد آموزشگاه موسیقی چاووش اضافه می گردد