آموزشگاه موسیقی چاووش یکی از قدیمی ترین آموزشگاه موسیقی در شیراز

آموزشگاه موسیقی چاووش در بهمن ماه 1380 براساس مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نامه شماره: 1426/143 تاریخ 24/10/80 ( آقای محمد حسین احمدی رییس مرکز گسترش آموزشهای هنری) با مدیریت رضا صلاحی آغاز بکارنمود.

این آموزشگاه موسیقی در شیراز افتخار دارد که از اولین روزهای فعالیتش  برای تدریس اصولی و پایه ای موسیقی از اساتید برجسته بهره برده است.

برخی ازاین هنرمندان عبارتند از:

آقایان: مجید روزیطلب، مسعود راستی، حمید گلستان، سعید ایرانبان، علی نوروزی، محسن عظیمی، علیرضا کواری، مهدی فردین، کریم ده بزرگی، برمک دهقانی، حسین ولی زاده و خانم رویا یزدانی در رشته های آواز ایرانی، سنتور، سه تار، کمانچه، موسیقی کودک، ویلن، نی، تنبک، دف، پیانو و گیتار برگزار کننده ی کلاسهای موسیقی چاووش بودند .

این آموزشگاه در طی سالها با اجراهای متعدد هنرجویی ( کودک و بزرگسال ) و حرفه ای در تالارهای شیراز به کار خود ادامه داد و هم اکنون تعدادی از هنرجویان قدیمی هرکدام بصورت مستقل در حال تدریس رشته خود در شیراز و شهرستانهای استان می باشند. یا در گروه های نیمه حرفه ای و حرفه ای مشغول فعالیت هستند.

با ادامه کار، استقبال و گسترده شدن کلاسهای موسیقی چاووش تاکنون (سال 99 ) که در سال نوزدهم فعالیتمان هستیم، اساتید این آموزشگاه به شرح زیرخدمتتان معرفی میگردند:

آقایان:  

حمید گلستان (سه تار کمانچه و آواز ایرانی) ،  کریم ده بزرگی (مربی گری موسیقی کودک و پیانو) ،جلال آتشی (گیتار و آواز پاپ)

علیرضا کواری (تنبک و دف ) ،بابک واثقی ( گیتار پاپ) ،مهدی فردین ( سه تار و کمانچه )

حسین ولی زاده ( ویلن ) ، عباس جعفری (کمانچه و نی) ، وحید ایرانبان (تارو سه تار) ، مسعود گلزاری ( سنتور )، آرش برهان ( تار و سه تار) ،حامد ولی زاده ( سنتور )،

محمد صمیمی  (ویلن )، علی خواجه ای ( تئوری ،سلفژ، هارمونی)

محمد امین فصیحیانی (ویلن)

احسان حیدری ( سنتور و میوزماسل) ،امید خسروانجم ( ویلن )

عظیم کاظم زاده (تنبک ،دف،کاخن و تمپو)

رضا برزگر (صداسازی و آواز پاپ) ، محمد دارایی ( ویولن )

ایمان شیرزاد( سنتور) ، مهدی حسین آبادی (سنتور)محمد بهرامی (سنتور)

خانم ها:

رویا یزدانی (سنتور) ، سرور دژ(موسیقی کودک)،کتایون کریمی (موسیقی کودک)

سمیرا اسماعیلی فر( گیتار پاپ)، نازنین سیاوش پور(پیانو )، مهتاب نجمی (پیانو) ،مهتاب رضایی (آواز ایرانی)، صبا بهبودی ( سلفژ ، ویلن کلاسیک)

– طبق مصوبه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکز شیرازکلاسهای تخصصی بر اساس جلسه ای نیم ساعت برای یک نفر( هفته ای یک جلسه) تعریف شده که شهریه ی دریافتی برای چهار جلسه (برای سال 99)، مبلغ 240.000 تومان در ماه و قبل از شروع کلاس دریافت میگردد.

کلاسهای گروه نوازی، تئوری و دیگر دروس نظری بصورت گروهی یک ساعته بین تعداد 4  تا 8 نفر بسته به سطح بندی کلاس با مبلغ 40 تا 50 درصد شهریه خصوصی قابل برگزاریست.

این آموزشگاه با تشکیل گروه های هنرجویی، انگیزه و تجربه همنوازی هنرجویان را تقویت و با برگزاری کنسرتهای داخلی این روند را تکمیل میکند.

اگر در مورد یادگیری موسیقی و آموزشگاه موسیقی در شیراز می گردید حتما رزومه اساتید موسیقی چاووش را مشاهده نمایید.

درباره مدیر آموزشگاه آقای رضا صلاحی

نظر هنرجویان در مورد آموزشگاه موسیقی چاووش:

ایشان با حوصله مطالب را به هنرجو منتقل می کنند. پس از مدت ها تغییر آموزشگاه توانستم در آموزشگاه چاووش و به کمک ایشان آموزش گیتار را ادامه دهم. برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم

به نظرم ایشان سر کلاس هایشان با دقت و تمرکز فراوان به تمارین و نحوه کار هنرجویان دفت می کنند و همچنین مجبور کردن هنرجویان به رفع نقص ها و کم کاری هایشان و ایجاد انگیزه در آنها موفقیت هنرجویان را تضمین میکنند

ویدیو های آموزشگاه موسیقی چاووش

نظرسنجی در مورد آموزشگاه موسیقی چاووش شیراز

به زودی نظرسنجی در مورد آموزشگاه موسیقی چاووش اضافه می گردد